• 0
 • 1
 • 2
 • 3
565,80 TL

3M 9860 Seramik Boya Koruma 90ml - KAMPANYA

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BÜYÜK KAMPANYA

  Bir adet 3M 9860 Seramik Boya Koruma seti alan herkese, 3M Kiti sizlere HEDİYE.  Hediye Kiti İçerisinde Neler Var?

  1- Scotch-Brite™ 5'li Temizlik Bezi

  Tüm yüzeylerde mükemmel sonuç veren temizlik bezleri, aynı zamanda çok emicidir. Yumuşaklığını, rengini Ve şeklini uzun süre korur. Çamaşır makinasında yıkanabilir.

  2- Scotch-Brite™ 6'lı Ovma Teli

  Scotch-Brite™ Ovma Telleri; yanmış ve kurumuş yağların kolayca temizliğinde en etkili çözümü sunar. Temizlenen yüzeylere ışıltı verir. Üstelik paslanmaz, eriyip gitmez ve çok uzun süre dayanır. Eli kesmez, yıpratmaz. Süngerli ovma teli konforlu tutuş sağlar, deterjanı hapsederek köpürmesine yardımcı olur.

  3- Scotch-Brite™ 4'lü Tırnak Koruyucu Bulaşık Süngeri

  Uzun süre dayanıklı, mükemmel temizleme gücü olan Scotch-Brite™ Klasik Sünger, elde bulaşık yıkamadaki en büyük yardımcılarınızdan biri olarak öne çıkıyor. Bulaşık makinesinde yıkamak istemediğiniz hassas gereçlerinizi veya zorlu lekeler sebebiyle bulaşık makinenizin temizleyemediği bulaşıklarınızı, bu ürün sayesinde zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

  4- Command™ 2'li Küçük Boy Askı

  Çivi ve matkap gerektirmez. Güçlü yapışır ve söz verdiği ağırlığı taşır. Yüzeyde iz bırakmadan çıkarılabilir. Yedek bantları ile tekrar kullanılabilir. Birçok farklı yüzeyde kolayca uygulanabilir.
  Taşıma Kapasitesi: 450 gr.

  5- 3M Post-it® Notes Not Kağıdı 3*100 Adet

  Orijinal Post-it® Notes ile mesaj bırakın ve bıraktığınız mesajın her zaman yerine ulaşmasını sağlayın. Not almak veya hatırlatma mesajları bırakmak için idealdir. Post-it® Canary Yellow™ Notes, %100 oranda PEFC onaylı kağıt elyafından üretilir. Her not kağıdı 38mm x 51mm ölçülerindedir. Söyleyecek çok şeyiniz varsa bu dikdörtgen not kağıtlarının doğru boyuta sahip olduğunu fark edeceksiniz!
  NOT : HEDİYE PAKETİ STOKLARLA SINIRLIDIR. LÜTFEN BİLGİ İSTEYİNİZ.


  Beklenen ürün artık sizlerle. Üstelik 90 ml.

  (Ürünün yanında, özel kutu içerisinde 1 adet uygulama takozu, 4 adet küçük uygulama bezi, 2 adet latex eldiven ve 1 adet 3M 39016 Mikrofiber Bez gönderilecektir.)

  3M Seramik Boya Koruma Nedir?


  3M Seramik Boya Koruma, formülündeki silika ve silika bileşikleri sayesinde kimyasal olarak sıvı cam özellikleri gösteren, otomotiv dış yüzeylerinde dış etkenlere karşı koruma sağlayan koruyucu bir kaplamadır. Ortamdaki oksijenle reaksiyona girerek kürlenir ve seramik bir yüzey oluşturur.

  1-
  Su İtici Özelliği

  Seramik Boya Koruma ürünlerini öne çıkaran özellik su iticiliktir. Bütün Seramik Boya Koruma ürünlerinde su itici özellik belli bir düzeyde bulunmasına rağmen, bu özelliğin kalitesi, ne kadar uzun süre muhafaza edildiği ile doğru orantılıdır. Laboratuvar ortamında yapılan yağmur testlerinde 3M Seramik Boya Koruma uygulamasının hem cam hem boyalı yüzeyde, yüzey açısının ortalama 110˚ olduğu ve piyasadaki alternati erine oranla bu açıyı 10 kat uzun süre devam ettirdiği gözlemlenmiştir.

  2-Parlak ve Canlı Bir Görünüm
  3M Seramik Boya Koruma, boyalı yüzeyi güneşin UV ışınlarına karşı korur. Böylece aracın son kat boyasının, canlılığını ve parlaklığını uzun süre devam ettirmesini sağlar. Yapılan yaşlandırma testlerinde, 3M Seramik Kaplama uygulanan aracın boya rengi ve parlaklığının 2.5 yıl sonra bile aynı kaldığı tespit edilmiştir.

  3-Dış Yüzey Koruma Özelliği

  Seramik Boya Koruma uygulaması, araç dış yüzeyini darbe, çizilme ve kimyasallara karşı dayanıklı hale getirir. Yapılan testlerde, kürlenen 3M Seramik Kaplama uygulamasının 9H sertlik seviyesinde olduğu kayıt altına alınmıştır.

  4-Kolay Temizlenebilme
  3M Seramik Boya Koruma kir itici özelliği sayesinde toz, zift vb. kirlerin yüzeye tutunmasını engeller, dolayısıyla araç yıkama ihtiyacını, ve yıkama esnasında kullanılan su ve kimyasal miktarını azaltır.


  NASIL UYGULANIR
  ?


  Uygulama adımları aşağıdaki görselde yer almaktadır.


  Seramik Uygulama Aşaması


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.